Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları
Yatak Odası Mobilyaları
Salon Mobilyaları
Design Mobilya
Projelendirme

Gürkan AKYOL Mimarlık

1989 yılında Akyol Mobilya ismiyle sektöre giriş yapan firmamız bugün Gürkan Akyol Mimarlık olarak proje, imalat ve uygulama gibi konularda hizmet vermeye devam ediyor. Bünyemizde bulunan mobilya atölyemiz ve birlikte çalıştığımız cilahane, döşemehane, metal, cam ve mermer atölyeleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gelişmiş makine parkurumuz ile atölyemizde mobilyaya dair her türlü imalatı en hızlı ve kaliteli şekilde üretip müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Amacı müşterilerimizin keyifli zaman geçirebilecekleri kişiye özel alanlar tasarlamak olan Gürkan Akyol Mimarlık, bir projelerinin sıfırdan tasarlanması ve projelendirilmesi gibi konularda hizmet verdiği gibi, mevcut projenin imalatı ve uygulanması konusunda da destek sağlamaktadır.

Üretimin her aşamasında hâkim olan deneyimli kadromuz hep aynı disiplin ve işimize olan saygı ile çalışmayı ilke edinmiş, sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarısını her geçen gün artırmayı hedeflemiştir.

Tasarım ve uygulama aşamasında bulunduğumuz proje başlıkları;

Otel
Villa
Mağaza
AVMOfis
Konut projeleridir

Konut projelerinde mutfak, yatak odası, yemek odası ve banyo projeleri yapabildiğimiz gibi ürün bazlı olarak da hizmet vermekteyiz.

 

+90 537 737 98 83