Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları
Yatak Odası Mobilyaları
Salon Mobilyaları
Design Mobilya
Projelendirme

hakkımızda yedek

Gürkan AKYOL Mimarlık Kimdir ?

1989 yılında Akyol Mobilya ismiyle sektöre giriş yapan firmamız bugün Gürkan Akyol Mimarlık olarak proje, imalat ve uygulama gibi konularda hizmet vermeye devam ediyor. Bünyemizde bulunan mobilya atölyemiz ve birlikte çalıştığımız cilahane, döşemehane, metal, cam ve mermer atölyeleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gelişmiş makine parkurumuz ile atölyemizde mobilyaya dair her türlü imalatı en hızlı ve kaliteli şekilde üretip müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Amacı müşterilerimizin keyifli zaman geçirebilecekleri kişiye özel alanlar tasarlamak olan Gürkan Akyol Mimarlık, bir projelerinin sıfırdan tasarlanması ve projelendirilmesi gibi konularda hizmet verdiği gibi, mevcut projenin imalatı ve uygulanması konusunda da destek sağlamaktadır.

Üretimin her aşamasında hâkim olan deneyimli kadromuz hep aynı disiplin ve işimize olan saygı ile çalışmayı ilke edinmiş, sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarısını her geçen gün artırmayı hedeflemiştir.

Tasarım ve uygulama aşamasında bulunduğumuz proje başlıkları;

Otel
Villa
Mağaza
AVMOfis
Konut projeleridir

Konut projelerinde mutfak, yatak odası, yemek odası ve banyo projeleri yapabildiğimiz gibi ürün bazlı olarak da hizmet vermekteyiz.

70

Completed Projects. We strive to always enrich our customers lives through high quality fashion and services.

25

Awards Won. We achieve this by creating an outstanding retail environment, offering unique brands and a superior customer journey.

160

Today, our network encompasses over 160 stores, with operations in eight markets across the Center.

60

Umbrella is a regional fashion retail leader, with a world-class portfolio of over 60 high-end fashion, footwear and accessories brands.

Service: Every customer deserves a great shopping experience, every time. Our team’s commitment to delivering the highest levels of service is what makes us distinctive.

Integrity and Trust: We are honorable and ethical in everything we do. Our reputation is built on respect for others, exemplary behavior and the trust our stakeholders place in us.

Passion for Winning: We love what we do, and want to be the best at it. We strive for success by always aiming higher – not just meeting our objectives, but exceeding expectations as well.

Our goal is to be the employer, partner and retail destination of choice in the Asia & Middle East. We will achieve this by building a creative and inclusive community with a culture of knowledge and innovation.

We will enrich our customers lives through high quality fashion and services. We strive to achieve this by creating an outstanding retail environment, offering unique brands and a superior customer journey